• mentaliz@outlook.com
  • 0 332 265 37 42

Konya psikolog ücretleri hakkında tahmini fikir sahibi olmanız açısından ortalama ücretler hakkında bilgilendirme yapabiliriz. Psikolg ücretleri olarak 150-300 TL arası ücretler talep edilmektedir. Konya psikolog ücretleri konusunda Mentaliz Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak siz danışanlarımızı üzmeyecek uygun seçenekler sunmaktayız. ..
Danışanlar ile ilgili bilgiler psikolog tarafından kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktır. Yasal bir zorunlukta olmanın yanısıra etik açıdanda asla kabullenilecek bir durum değildir. Bu nedenle siz danışanlarımız bu hususta müsterih olunuz. İçiniz rahat bir şekilde psikolojik sorunlarınıza çözüm bulmak için biz buradayız. ..
Psikolojik sorunlara çözüm noktasında, her nekadar yüzyüze ileşimi çok daha verimli olduğuna inansakta yinede ihitiyaç durumunda online olarak danışmanlık hizmetide verebiliriz. Bu konuda uygun olması durumunda birlikte karar verebiliriz. ..
Mentaliz danışmanlık olarak sosyal sorumluluk projeleri kapsamında ücretsiz psikolog hizmeti verdiğimiz zaman ve koşullar olmuştur. Örneğin bir dönem uyuşturucu bağımlığı ile ilgili verdiğimiz ücretsiz hizmet gibi. Bazı durumlarda ise sponsorlar aracılığı bazı konularda ücretsiz psikolog hizmeti verilebilmektedir. ..

Whatsapp Destek

Erdim Hasip Hakverir

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?