• mentaliz@outlook.com
  • 0 332 265 37 42

MENTALİZ Psikolojik Danışmanlık Konya

Mentaliz Psikolojik Danışmanlık, Konya'nın Selçuklu İlçesinde yetişkin, ergen ve çocuklara yönelik olarak psikolojik destek ve terapi hizmeti veren bir merkezdir. Bünyesinde bulundurduğu psikolog, psikolojik danışman ve aile danışmanı gibi alanında uzman profesyonellerle birlikte; bireysel terapi, grup terapisi, online terapi, cinsel terapi, çocuklar için oyun terapisi, bilişsel-davranışçı terapiler, dinamik terapi, emdr terapisi, katatimi, duygu odaklı terapi vb. gibi terapi ekolleriyle danışanlarına yardımcı olmaya çalışmaktadır.

   Mentaliz Psikolojik Danışmanlık Merkezinde; Konya ilinde kişilik bozuklukları, vajinismus, erken boşalma, cinsel sorunlar, fobiler/korkular, obsesyon/takıntı, kaygı/anksiyete bozuklukları, beslenme ve yeme bozuklukları, sınav kaygısı, panik atak, travma, travma sonrası stres bozuklukları, alt ıslatma, okula gitmek istememe, tırnak yeme, karşı gelme, izinsiz eşya alma vb. birçok alanda danışanlarına profesyonel hizmet vermektedir.

   Konya Selçuklu ilçesinde bulunan merkezimiz, pazar günleri hariç diğer günler saat 10.00 ile 19.00 arasında hizmet vermektedir.

Hızlı iletişim
  • 0 332 265 37 42
  • 0 542 524 42 37
  • mentaliz@outlook.com
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Whatsapp Destek

Erdim Hasip Hakverir

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?