• mentaliz@outlook.com
  • 0 332 265 37 42

Eş ve Evlilik Terapisi Konya

Evlilik Terapisi Konya ilinde hangi durumlarda tercih edilmektedir.?

Evlilikleri sorunlu olan ama boşanmak istemeyip bu sorunları çözerek evliliklerini devam ettirmek isteyen çiftler evlilik terapisine başvururlar. Evlilik Terapisi Konya ilimizde de kanıksanmaya başlanmıştır. Günümüzde boşanmaların oranı çok artmıştır. Öyleki muhafazakar olarak bilinen Konya ilimizde de bu oran oldukça yüksektir. Bazı durumlarda boşanmak gerekebilir. Ama evliliklerin devam ettirmek isterken, inat, başkalarının tahrik etmesi gibi sebeplerle çiftler istemese de boşanmaktadır. Evlilik Terapisi Konya ilimizde Mentaliz Psikolojik Danışmanlık Merkezimizce profesyonel olarak sunulmaktadır. Eşler eviliklerindeki sorunları ya kendi içlerinde yaşayıp dahada büyümesine engel olamamakta yada yakın çevreye anlatıp sorunların daha da karmaşık hale gelmesi ile aileler arası çatışmaya sebep olmaktadır. Evlilik Terapisi Konya ilinde sorunlarınıza alanında eğitimli ve uzman kadromuz ile çözümler sunmaktayız.

Eş ve Evlilik Terapisi Konya; Evli olan ya da olmayan çiftlerin karşılaştıkları sorunları ele alıp çözüme kavuşturmayı hedefleyen bir terapi modelidir. Örnek olarak; cinsel yaşamda karşılaşılan güçlükler, karşılıklı güven problemi, aldatma, ayrılma, boşanma gibi durumlar gösterilebilir. Eş ve Evlilik Terapisi Konya; Aile danışmanlığı, aileyi oluşturan ebeveyn ve çocukların arasındaki sorunlarla ilgili olarak bir psikolog ya da aile danışmanıyla birlikte ve tarafsız olarak yaklaşılmasıdır. Aileyi oluşturan her ferdin sorumluluklarını bilmesi ve ihtiyaçlarını ortaya koyması üzerine kuruludur.

Evliliğinizde sorunlar var. Bunları aşmak ve evliliğinizi devam ettirmek istiyorsanız Evliliğk Terapisi konusunda Konya da Mentaliz Danışmanlık ile iletişime geçiniz.

Evliliğinizi sürdürmek istemiyor ve boşanmak istiyorsanız bu aşama da bile Evlilik Terapisi almanızı kesinlikle öneriyoruz. Çünkü bazen terapiler neticesinde çiftler aslında boşanmak istemediklerini farkedebilmekte ve evliliklerini devam ettirmek istedikleri gibi sonuçlara ulaşabilmektedir.

Konya da lüften evliliğiniz ile ilgili olarak son kararı vermeden önce Evlilik Terapisi için Mentaliz Psikolojik Danışmanlık Merkezimizle iletişime geçerek profesyonel destek alınız.


Whatsapp Destek

Erdim Hasip Hakverir

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?